Medicinski Fakultet Tuzla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobro nam dosli!

Go down

dobro nam dosli! Empty dobro nam dosli!

Post  Havkic M.D. Wed Aug 12, 2009 4:23 pm

kao prvo, htio bi da se zahvalim i da pozelim dobrodoslicu svakom ko je zalutao na ovaj forum!

ovaj forum je nastao u pokusaju da se poboljsa komunikacija, razmjena znanja i iskustva medju studentima medicine tuzle i shire. posto sam trenutno na odmoru u njemackoj, suochio sam se sa problemom u komunikaciji i toku informacija (nit sam znao kad su rokovi, nit sam znao kako spremat ispit, nit kako, nit ista Smile ). doshao sam na ideju da napravim forum, gdje svi studenti mogu da dijele znanje, i tako da svima olakshamo patnju studiranja!

najbitnije je shvatiti da ovaj forum ne moze da funkcionira na osnovu 2-3 covjeka koji pishu listu rokova i slicno. kvalitet i snaga ovog foruma ovisi o kolektivu studenata, koji aktivno razmjenjuju misljenja, znanja i iskustva - bez obzira dali trenutno bili na fakultetu, kod kuce, u njemackoj (Razz). ukoliko mi, studenti, kao kolektiv doprinesemo toj razmjeni, svima ce se olaksati dnevne muke mnogostruko pojachane ispitnim rokovima Smile

nadam se da ste shvatili ideju koja stoji iza ovog foruma, i da cemo svi doprijeti njegovom kvalitetu!

pozdrav, Amel H.
Havkic M.D.
Havkic M.D.
Admin

Posts : 5
Join date : 2009-08-12
Age : 35
Location : Brcko (Tuzla)

https://med-f-tz.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum